Вибори на 23-му окрузі: як голосує Камінь-Каширський

Незважаючи на те, що час закриття дільниць невпинно наближається, виборці не надто поспішають віддавати голоси за своїх фаворитів.

Щоправда, є дільниці, де явка досить висока. Так, на дільниці №070243 у селі Пнівне камінь-Каширського району зареєстровано 486 виборців, а 272 із них вже проголосували. Відтак на виборчій дільниці  станом на 18:00 проголосувало вже 52% виборців.

«Голосую за вільну Україну та проти війни», – каже чоловік, отримуючи 273-ій бюлетень.

У Камені–Каширському в центрі міста розташовані великі дільниці. У Будинку культури – дільниця №070206, де зареєстровано 1279 виборців. Проте явка низька: станом на 18:00 проголосували лише 475.

За словами голови ДВК Катерини Федчик, найбільша активність виборців спостерігалася між 10:00 і 13:00, а голосувати ходять переважно люди старшого віку.

«У нас дільниця відкрилася о 8-мій ранку. Так от, ще за 15 хвилин до відкриття перед входом стояла бабуся віком 86 років», – розповідає Федчик. На дільниці розповідають, що тут вже був кандидат Олександр Пирожик, який приходив поспостерігати за виборчим процесом. На виході на дільницю зустрічаємо й місцеву кандидатку Любов Балицьку. Кандидатка вже віддала свій голос, а зараз разом із родиною прийшла поспостерігати за ситуацією на дільниці.

За словами кандидатки, вона помітила у людях зневіру – голосувати ходять мало і неохоче.

На іншій дільниці у Камені-Каширському, яка розташована у місцевому музеї, явка теж не вражає. На дільниці №070209 зареєстровано 1700 виборців, а станом на 18:00 проголосувало лише 550 осіб. За словами голови ДВК Раїси Гапонюк, яка вже не вперше працює на виборах, це найнижча явка.

«Найбільше голосують пенсіонери та люди літнього віку, молодь зовсім на вибори на йде»,- каже голова ДВК. На цій дільниці ми не зустріли жодного кандидата, але Олександра Пирожика зустріли неподалік. Проте він розповісти про свої очікування не захотів та відмовився спілкуватися із журналістами.