Як ковельські діти у «Мрії» відпочивають

Для 44-ох дітей із Ковеля дні низка громадських організацій міста, що об’єдналися у спілку “Волинь — територія життя”, організували відпочинок у літньому таборі “Мрія”, який розташований на березі озера Радожич в селі Гірники Ратнівського району.

Про це йдеться у сюжеті “Телевізійний Центр Ковель”.

Традиційно допомагають в організації літнього відпочинку ковельських дітей і міста-партнери в Німеччині — Вальсроде та Барзінгхаузен, де діють благодійні організації “Допомога дітям Ковеля”.

“Я вже другий рік в цьому таборі. Як на мене — це дуже гарний табір як для дітей, так і для дорослих. Бо – п’ятиразове харчування. Купання кожен день в річці. Різні цікаві ігри, за допомогою яких можна відпочити від міського життя…”, – ділиться враженнями відпочивальник табору “Мрія” Дмитро Завадський.

Вихователі організовують дозвілля для дітей так, щоб кожен міг знайти собі заняття до душі.

“Кожна дитина — особлива. І не завжди вдається в школі, з друзями дитині якось виділитися. А ми стараємося, щоб кожну дитину сприйняли і кожна дитина показала свої дари, таланти, які вона має… Чому саме Гірники? Ви бачите, що тут особлива природа. Тут все для нас. Спочатку ми приїздили відпочивати сім’ями. Побачили, що і озеро чистеньке. І територія дуже гарна. І людей небагато. Можна дітей чомусь навчити хорошому., – говорить директор табору “Мрія” Олена Грицюк.

Цього літа в таборі “Мрія” відпочивають 44 дитини віком від 6-сти до 16-ти років.

“Взагалі у нас — п’ятиразове харчування. Різноманітний розпорядок дня, який передбачає розвиток абсолютно всіх творчих задатків кожної дитини. Тут і танці, і співи. І малювання. Тут і боротьба. І якісь спортивні змагання. Тобто, кожна дитина знаходить себе…”, – каже голова ГО “Найщасливіша” Наталія Наконечна.

Наметовий табір на березі мальовничого озера Радожич квартирує вже більше 10-ти років.

“Ми побачили велику потребу в такому відпочинку. Люди не завжди можуть відправити дітей в табори десь далеко, на море чи в гори. І ми побачили, що можна потрохи все зробити своїми силами і створити такий маленький літній табір для діток, як і хочуть поїхати в ліс і відпочити біля озера, наприклад…”, – розповідає директор табору “Мрія” Олена Грицюк.

Відтепер “Мрія” зустрічає не лише дітей з Ковеля, а й відпочивальників з-за кордону- наприклад, цьогоріч є відпочивальники із Польщі.

В таборі завжди раді гостям: діти жваво вітають представників благодійного фонду Степана Івахіва “Патріоти Волині”, які привезли відпочивальникам подарунки.