Турки називають заколотників терористами, – лучанка про переворот

Лучанка Дана Новарчук, яка зараз перебуває на відпочинку у  Туреччині, розповіла, що  відбувалося у місті Хісароні під час драматичних подій у Стамбулі та Анкарі.

Про це повідомляє “Волинь24”.

«Я зараз перебуваю у місті Хісароні. Коли все почалося, люди стали масово виходити на вулиці. Усі слухали і дивилися онлайн-трансляції зі Стамбула і Анкари, де відбувалися основні події. Люди тримали національні прапори, вигукували гасла, в усіх мечетях молилися. Це нагадувало наш Майдан», – розповіла лучанка.

Турки називають заколотників не інакше як терористами, і кажуть, що їх фінансує якийсь олігарх – додала жінка.

«Долар і євро почав рости в ціні. Тільки почався заколот, люди – в основному жінки – кинулися до банкоматів знімати гроші. Почалася паніка. Утім, через деякий час люди заспокоїлися».

«Зараз усе спокійно, але усі не перестають слухати онлайн-трансляцію. Аеропорти ще не сі відновили роботу. Офіційні канали інформації попереджують, що не всіх терористів ще піймали, і що вони можуть бути серед мирних людей. Кажуть: будьте пильні», – розповіла Дана Новарчук.

«За день перед тим я погано спала, а ввечері мені здалося . що небо змінило колір. Я спитала свого нареченого Месута: може буде дощ: В цю пору дощів не буває – сказав він. Тоді я сказала. що мені видається це небо зловіщим», – пригадала лучанка.

«Після того я пішла шукати диких котів, яких я тут підгодовую. Лишаю для них їжу в отворах будівель, в норах. Одну кицю я вже приручила, навіть могла її гладити. . Але решта – надзвичайно дикі. Тоді я вперше котів не знайшла. Було таке враження, ніби природа хотіла попередити турецький народ…Може, це лише моя фантазія, але я так відчувала» – ділиться емоціями Дана Новарчук.