СБУ затримала високопосадовця на 100-тисячному хабарі

Одного із заступників Голови Державної служби України з питань праці затримали працівники СБУ. Високопосадовеця “взяли” після отримання  щомісячної данини обсягом 100 тисяч гривень за надання дозволу на здійснення робіт.

Про це повідомили у прес-центрі Служби безпеки України, пише ТСН. ua.

“Високопосадовець вимагав від керівника комерційної структури 100 тисяч гривень щомісяця за надання дозволу на здійснення робіт в експертно-технічній галузі”, – йдеться у повідомленні.

У відомстві також зазначили, що бізнесмен спеціалізувався на проведенні експертиз та наданні висновків щодо безпеки діяльності на виробництві. Хабарника затримали після отримання чергової щомісячної “данини”.

“Під час обшуків за місцем проживання чиновника правоохоронці вилучили 153 тисячі доларів США, шість коштовних годинників та ювелірні вироби”, – додали у прес-центрі.

У зв’язку з цим було відкрито кримінальне провадження за статтею “Одержання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище”. Наразі тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.