Фото штабних навчань на Волині

У мережі зявилися фото навчальних збори з підрозділами територіальної оборони, які недавно розпочалися на території Волині.

Фото  виклав на своїй сторінці у Facebook очільник громадського формування “БУГ”.

Відтак, активіст повідомляє, що у рамках навчань “Літня Гроза” диверсійно-розвідувальна група із 8-ої бригади не здійснила жодної диверсії на обєктах, які охороняли бійці 108-го батальйону територіальної оборони.

“Виконали величезну кількість завдань по всій території нашої області, вони іноді мінялися по три рази за годину… розсекречені та умовно знищені три групи при спрбах замінування моста, зупинені дві спроби проведення диверсій на території штабу, умовно знищений один із двох виявлених безпілотників, виявлені та умовно знищені дві групи при спробі таємно підійти до блокпостів і так далі”, – пише Харківський. Тож, за його словами, “патризани” робили речі, яких  від них ніхто не чекав. Під час навчань не зафіксовно жодного випадку вживання алкоголю.

 “Я не знаю, як будуть рахувати бали, але для мене і усієї нашої групи ви однозначно переможці навчань. Такої мотивації та зарядженості нехай і на умовну перемогу я давно не бачив”, – підсумував керівник громадського формування. 

Нагадаємо, за словами тимчасово виконуючого обов’язки військового комісара Волинського обласного військового комісаріату Володимира Дриженкова, цього разу в навчаннях візьме менша кількість волинян, ніж під час попередніх хвиль мобілізації.