«Народний герой» Ігорю Палиці: атошники обурені

Нагородження голови Волинської обласної ради, одного з лідерів партії “УКРОП” Ігоря Палиці званням “Народний герой Волині” спровокувала дискусії та суперечки у соціальних мережах.

Лейтмотив цих суперечок – чи достойний отримати цю нагороду Ігор Палиця, враховуючи, що багато учасників війни з Росією та родичі загиблих досі не отримали відзнак, інші ж кажуть – у 2010 році нинішній голова Волинської облради був серед тих, хто підтримав так звані Харківські угоди, які стали однією передумов окупації Криму російськими військами. Натомість люди, які підтримують нагородження, зауважують: Ігор Палиця зробив багато для допомоги війську України і тому достойний відзнаки.

Публікуємо для прикладу деякі коментарі:

Олег Кобилинський (учасник АТО)

Щодо нагороди Ігорю Палиці, то моя думка така, що дана людина не тільки посприяла у врегулюванні визнання учасниками бойових дій бійців добровольчих батальйонів, також він на протязі ось уже як 2-х років фінансує реабілітацію бійців АТО. Повірте це дуже немаловажлива роль. Ми завжди дякуємо волонтерам, меценатам, то чому ми не можемо проявити вдячність для політика, який стільки зробив для учасників АТО.
Можливо хтось знає ще політиків у Волинській області, які хоча б половину зробили з вище описаного?

Наталія Дударь (волонтер)

Я впевнена,що він не ОСТАННЮ копійку віддає,як деякі бабусі пенсіонерам нас приносять…

Тетяна Должко (волонтер)

Ох! Олег Кобилинський чесно гидко читати це виправдання від Спілки. В певний момент, коли я побачила твоє ім’я в її рядах, повірила – бути таки добру і правді … а тепер читаю це недолуге виправдання…. А хіба Курстак та інші волонтери, що мають десятки виїздів в АТО не герої Волині? А хлопці “Чорного тюльпану” не герої? Ведіться і далі на мільйони гривень, то нині модно – продати честь за гроші.

Богдан Пташник (учасник АТО)

…Але суть самого слова “герой” обумовлює, що його дії не можна виміряти грошима і матеріальними благами. Не можна героїзмом вважати перерахування якоїсь певної суми чи знижок, чи безкоштовних путівок, чи т.п. Це або благодійність, або меценатство… або інвестування. А оцей прогиб з заглотом – тупо знівелював перелічене вище… крім інвестування. По факту – Ігор Палиця отримав прибуток у вигляді нагрудного знаку, з рук людей, які не мають за собою ні підтримки ветеранів АТО Волині, ні беззаперечного морального авторитету… нічого. По Факту. Мудрик, Твердохліб, Бакунін – Палицю обманули

Вадим Ваврищук (учасник АТО)

Я в спілці маю 19 кіборгів з мого 122 аеромобільного батальйона .5 інваліди,9 були поранені, 8 мають бойові ордени. Немає жодного й надіюсь не буде ТАКИХ ХЕРОЇВ ВОЛИНІ. Просто для нас це занадто чи високо чи низько.

Олексій Кушнєр (учасник АТО)

“Перефразовуючи Сашка Положинського: “Я не хочу бути Героєм Волині, зашкварено все якось…”Ось так і знецінюються нагороди…. Слава Україні! Героям Слава?… Ті відчуття коли нагорода коштує дешевше металу з якого зроблена”

Руслан Шпота (учасник АТО)

Якби ще Петрович (Ігор Петрович Палиця, – ред.) посприяв у визнання героєм бійця полку Азов нашого Андрія Снітка,реально героя,бо пан Гунчик (голова Волинської ОДА Володимир Гунчик, – ред.) не шевелить процес…

Оксана Петрук (журналіст)

…Але хіба ж можна так накидатися словом “ГЕРОЙ”? Хіба так давно пішов в минуле час, коли званням “Герой України” нагороджували шахтарів, які видобули найбільше вугілля, співаків, які гарно співають, і вчителів, які добре навчають??? Серед “героїв” – Володимир Литвин, Софія Ротару і ще багато-багато. Справді, значення цього слова знецінюєься дедалі більше… Але найприкріше те, що в це багно вимакали ще й реальних учасників АТО

Валентина Куць (журналіст)

Ми ще довго відчуватимемо цей совок. зовсім не дивно