Канадців вразив жахливий стан Луцького військового госпіталю

Благодійників з Канади вразив стан Луцького військового гарнізонного госпіталю, відтак на його ремонт дали 150 тисяч гривень.

Про це інформує Громадське. Волинь.

За кошти благодійника Миколи Волера зробили частково ремонт у Луцькому військовому гарнізонному госпіталі. Майже 150 тисяч гривень витратили на ремонт парев’ язочних, операційних та санвузлів. Представили оновлений шпиталь у четвер, 14 липня.

«Я співпрацюю з канадською діаспорою в проектах, що пов’язані з волонтерством, медичним підрозділом та допомогою шпиталям. І рік тому у них виникла ідея зробити ремонт в санітарних приміщеннях, вибравши заклад, в якому найгірший стан в Україні. Ми провеле з волонтерами такий собі тендер. В Луцьку стан був просто жахливий. Знайшовся пан, якого звати Микола Волері він дав свої гроші, десь приблизно 150 тисяч гривень. За ці гроші у госпіталі ми зробили ремонт, як змогли», – розповіла волонтер благодійного фонду «Шпиталь Майдану» Тетяна Ричко.

За її словами, відремонтували туалети, операційні, перев’язочні, душові та ванни.

«Я взагалі не розумію, як тут хлопці раніше знаходились. Сьогодні тут хороші умови для знаходження людини», – додала волонтерка.