Палиця розповів, скільки його фонд витратив на благодійність

За 5 років діяльності Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» (донедавна – «Новий Луцьк») на потреби Волині і, безпосередньо, самих волинян, витратили більше 300 мільйонів гривень, – кажуть в фонді.

Про це стало відомо під час прес-конференції засновника Фонду «Тільки разом» Ігоря Палиці з нагоди п’ятої річниці діяльності Фонду сьогодні, 15 липня, – пише Інформаційне агентство Волинські новини.

Так, за цей час команда Фонду працювала у рамках 8 програм та 30 проектів. Нині на Волині реалізовують 24 проекти у різних сферах суспільного життя: освіти, науки, культури, спорту. Надається допомога соціально вразливим верствам, здійснюється реабілітація українських військовослужбовців та їх родин.

І якщо раніше Фонд працював на теренах Луцька, то з минулого року він розширив територію своєї діяльності. Відтак, скористатися його можливостями мають змогу всі волиняни, звернувшись в Офіси розвитку кварталу у Луцьку та представництва Фонду в області.

Зі слів засновника, за п’ять років діяльності в розвиток Луцька і області вкладено понад 300 мільйонів гривень. Ігор Палиця додав: якщо на початках на благодійність намагався витрачати 10% заробітку, то тепер на допомогу йде до 95% заробленого.

«На жаль, не на все вистачає фінансів. У 2011 році починалося з того, що я вирішив спрямовувати до 10% заробленого для людей, як це написано в заповідях. Та останнім часом, враховуючи ситуацію в країні, близько 95% того, що заробляється, іде на витрати Фонду. Я отримую задоволення від того, що робить колектив Фонду. Це – задоволення від того, що комусь ми допомогли в складній ситуації. Дякую волинянам, дякую тим, хто вірить і йде до Фонду», – зазначив він.

Ігор Палиця наголосив: із вказаних 300 мільйонів жодна копійка не осіла в чиїхось кишенях. Всі кошти витратили суто на потреби волинян та області.