Волиньраду пікетують освітяни з Нововолинська

Працівники Нововолинського обласного ліцею-інтернату та Нововолинського вищого професійного училища пікетують приміщення Волинської обласної ради.

Педагоги влаштували акцію 14 липня перед засіданням сесії.

Зокрема представники від ліцею просять обранців громади залишити чинного керівника закладу, адже сьогодні депутати вирішуватимуть питання про продовження контракту директору ліцею Юрію Лазаренку.

Тож, педагоги прийшли підтримати керівника і попросити волинських депутатів не давати «нову людину», натомість продовжити контракт цьому директору.

Крім того, під Волиньрадою зібралися і працівники Нововолинського ВПУ, які вимагають нарешті врегулювати питання з фінансуванням училища. Як відомо, сьогодні депутати розглядатимуть можливість фінансування закладу з обласного бюджету.

Нагадаємо, Нововолинське вище професійне училище знову має заборгованість із зарплатні працівникам за місяць та заборгованість за енергоносії, проте місто відмовляється давати кошти. Так, лише за червень заборгованість із заробітної плати становить 990 тисяч гривень, а загалом заборгованість училища ‒ 1 мільйон 246 тисяч. Заборгованість за енергоносії за березень-травень становить майже 2548 тисяч.

Попередньо комісія Волиньради погодила включити Нововолинське ВПУ до фінансування з бюджету області за умови відсутності заборгованості за попередній період.