Репортера ВАРу не пускали на сесію Волиньради. ОНОВЛЕНО

Репортера Волинського Агентства Розслідувань Василину Боруцьку не пускали на сесію Волинської обласної ради невідомі люди в цивільному.

14 липня під будинком обласної ради відбувалося відразу три пікети. Василина Боруцька спілкувалися з мітингувальниками, коли одна з груп, а саме працівники Ковельської вузлової лікарні, вирушили до сесійної зали. Боруцька теж вирушила туди, оскільки саме розпочиналося сесійне засідання. Вхід у залу їй та мітингувальникам перегородила декілька осіб у цивільному, які не пропускали їх.

На запитання: “Чому нас не пропускають?” невідомі відповідали мовчанкою. Не пропускали й Василину. Не допомогло й те, що вона показала посвідчення працівника ЗМІ та запевнення з боку інших медійників, що Василина їхня колега.

Зрештою патову ситуацію вирішив прихід керівника відділу інформаційного забезпечення діяльності ради Оксани Лукашук та представника апарату облради Дмитра Дубняка. За їхнього сприяння репортера ВАРу пропустили в залу.

До слова, навіть після вирішення інциденту невідомі у цивільному відмовилися представитися. Лише один з них сказав, що їм нецікаво спілкуватися з медійниками.

Як пише Район.Луцьк, крім Василина Боруцької, до залу не пускали і відому волинську журналістку Галину Федоренко. “Охорона Палиці нас не пускала у зал. Там на коридорі залишилася ще одна журналістка. Я шокована”, – зазначила вона.

Фото та відео: видання Конкурент.

Streaming Video Services