Кварцяний залишив «Волинь» у Словенії і повернувся в Луцьк, ‒ ЗМІ

Головний тренер луцької «Волині» Віталій Кварцяний несподівано кинув команду на зборі в Словенії і повернувся до Луцька, розмірковуючи про відхід з поста головного тренера «хрестоносців».

Про це повідомляє Ukrainefootball.net.

Головний тренер «Волині» Віталій Кварцяний раптово перервав своє перебування на клубному зборі в Словенії і достроково поїхав з тренувального табору лучан. За інформацією джерела, Кварцяний навіть не став чекати заключного спарингу словенського збору «Волині» проти румунського «Вііторул», який відбудеться в четвер 14 липня, і полетів в Україну.

Одна з причин такого рішення Кварцяного ‒ особиста участь в переговорах щодо розблокування заборони на трансфери «Волині». За даними видання, на днях тренер навіть серйозно пригрозив своєю відставкою у разі, якщо команді не дозволять реєструвати нових гравців. Як відреагувало на це керівництво клубу, і на якій стадії перебуває вирішення проблеми, поки невідомо.

Раніше старший тренер «Волині» Володимир Дикий в інтерв’ю офіційному сайту клубу сказав, що «у Волині закрито 99% боргів, і потрібно погасити тільки один відсоток, щоб відкрити трансферне вікно».

Нагадаємо, зараз в тренувальному таборі «Волині» перебувають кілька кандидатів на посилення «хрестоносців» ‒ захисники Володимир Адамюк і Георгій Гвелесіані, півзахисник Ігор Харатін, а також форвард Артем Довбик.