Депутати Волиньради хочуть порадити поліції «розібратися» з лісом

Депутати Волиньради не направлятимуть звернення щодо неконтрольованої вирубки волинських лісів прем’єр-міністру, міністрам екології, агропромислової політики та начальнику управління лісових ресурсів. Натомість розглянуть варіант звернення до волинських правоохоронців, аби ті «розбиралися» на місці.

Про це йшлося 14 липня під час сесії Волинської обласної ради.

Депутат Анатолій Вітів запропонував направити від облради звернення до високопосадовців щодо діяльності обласного управління лісових ресурсів. Депутат повідомив, що до нього звернулися представники громадських організацій, які стурбовані неконтрольованою вирубкою лісів. Мовляв, активісти наводять ряд фактів щодо незаконної вирубки лісів.

«Якщо немає складу злочину, то компетентні органи нададуть відповідь, якщо є – то хай займаються», ‒ додав Вітів.

Натомість депутат Святослав Кравчук запропонував від комісії облради підготувати відповідне звернення на волинських правоохоронців. Якщо ж реакції не буде, то лише тоді звертатися до Гройсмана та інших високопосадовців.

«Для чого позоритися на рівні держави?» ‒ спитав Кравчук. Зрештою, пропозицію звернення підтримали лише 15 обранців громади, тож рішення не прийняте.