Луцьк: на поліцейського чекає службове розслідування

Поліція охорони проведе службове розслідування щодо працівника, який можливо перевищив службові повноваження.

Про це розповів начальник начальник управління поліції охорони у Волинській області Ярослав Косинець в середу, 13 липня.

Нагадаємо, що інцидент трапився у ніч з 8 на 9 липня. Тоді екіпаж патрульних зупинив автомобіль по орієнтуванню на вулиці Львівська. Окрім патрульних на місце прибув екіпаж поліції охорони. Працівник державної служби охорони вирішив допомогти, як він сказав “своїм друзям” та сів за кермо автомобіля. Після чого чекав біля наркодиспансера понад годину, поки патрульні оформляли документи.

На запитання чи знаходиться він при виконанні, поліцейський спочатку відповів ствердно, а вже потім заперечив. Пояснив, що зателефонував начальнику, та його підмінили. Отож в форменному одязі та зі зброєю поліцейський сів за кермо автомобіля та доправив сімейну пару додому.

За словами начальника управління поліції охорони буде проведено службове розслідування про результати якого стане відомо через 30 днів.

До слова, з власних джерел стало відомо, що працівник поліції охорони просив в патрульних поліцейських вимкнути боді-камеру, нічим таке прохання не мотивуючи.

ВАР слідкуватиме за розвитком розслідування і опублікує результати згодом.