Волинські поліцейські просять в облради грошей

Для роботи на теренах області 38 груп швидкого реагування виділити кошти на впровадження IP-платформи просить Головне управління Національної поліції.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії обласної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією 13 липня, ‒ пише Інформаційне агентство Волинські новини.

В області створюють 38 груп швидкого реагування, які повинні запрацювати до кінця місяця. Паливно-мастильні матеріали та транспортні засоби для них виділяє ГУ Нацполіції у Волинській області за кошти держбюджету, окрім цього 8,861 мільйона виділили з обласного та місцевих бюджетів у рамках обласної програми профілактики правопорушень у Волинській області на 2016-2020 роки. Для того, щоб групи швидкого реагування могли повноцінно запрацювати, потрібно закупити систему цифрової IP телефонії.

Головне управління Національної поліції у Волинській області просить облраду посприяти у вирішенні питання забезпечення працівників груп реагування патрульної поліції та основних слідчо-оперативних груп ГУ НП у Волинській області 70 робочими терміналами загальною вартістю приблизно 686 тисяч гривень (з розрахунку 9800 гривень за термінал, де 4900 гривень коштуватиме планшет Samsung Galaxy Tab 4 7.0” 8 GB 3G, 4500 гривень – програмне забезпечення «LIS-M» та 400 гривень – автомобільний зарядний пристрій та утримувач планшета). Також просили допомогти у побудові в службі «102» ГУ НП у Волинській області цифрової IP-телефонії з використанням IPАТС «ASTERISK», де загальна вартість впровадження становитиме 393 тисячі гривень.

Така платформа зможе забезпечити координацію дій усіх нарядів області. Йдеться про реєстрацію та запис дзвінків, детальний аналіз статистики дзвінків тощо.

Члени комісії рекомендували підтримати звернення.