Волинь: загиблих атошників зробили «почесними громадянами»

Героям АТО Сергію Склезю та Сергію Дем’янику присвоїли звання «Почесного громадянина міста Камінь-Каширський».

Таке рішення прийняли під час чергової сесії міської ради, ‒ пише Район.Камінь-Каширський.

«Шановні депутати прошу вас підтримати моє звернення і проголосувати за присвоєння звання «Почесного громадянина міста Камінь-Каширський» загиблим воїнам за їхні мужність та героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі та незламність духу», – звернувся депутат Богдан Калюх.

Таку ініціативу обранці громади підтримали.

Довідково:

Сергій Склезь

Загинув 24 листопада 2014 р. біля 22.15-22.30 під час обстрілу з РСЗВ БМ-21 позиції підрозділу поблизу смт. Ольховатка Донецької області.

Указом Президента України № 311/2015 від 4 червня 2015 року, «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). (За матеріалами memorybook.org.ua)

Сергій Дем’яник

Загинув 29-го серпня 2014 р під час виходу з Іловайського котла т.зв. «Зеленим коридором» на дорозі в районі с. Новокатеринівка. 2-го вересня тіло Дем`яника С.В. разом з тілами 87 інших загиблих у т.зв. Іловайському котлі було привезено до запорізького моргу. Був упізнаний бойовими товаришами та родичами.

Указом Президента України № 473/2015 від 13 серпня 2015 року, «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). (За матеріалами memorybook.org.ua).