У Луцьку «азовці» «розігнали» агітаторів партії міністра Януковича

У Луцьку активісти Цивільного корпусу “Азов. Волинь” зруйнували намет та забрали агітпродукцію партії “Успішна Україна”, лідером якої є Олександр Клименко, який у часи Януковича був Міністром доходів та зборів.

Це сталося 13 липня.

Учасник війни на Сході, азовець Олексій Кушнєр розповів, що помітив на Театральному майдані намет “Успішної України” та одразу ж зателефонував побратимам із Цивільного корпусу. На площу швидко прибув десяток активістів.

“У центрі міста безперешкодно агітують за людину, яка перебуває у розшуку СБУ, за поплічника Януковича. Я, як учасник війни, не можу на це спокійно дивитися”, – зазначив Кушнєр.

Патріоти зруйнували намет та забрали агітпродукцію у трьох людей, які поширювали її серед лучан. Опісля, спілкуючись із агітаторами, «азовці» намагалися зясувати, хто дав їм намет та продукцію. Проте молоді люди спочатку пояснювали, нібито прийшли із власної ініціативи. На запитання, звідки у них продукція, відповідали, що її видала “Оля”, а більше про неї нічого невідомо. Намет вони згодом мали залишити у якомусь із магазинів. Агітатори переконували, що працюють безплатно, але заперечували, що пітримують “ідеї партії”.

Активісти не повірили такій версії та пояснили, що краще все-таки зізнінатися. Агітатори розповіли, що отримують по 25 гривень за годину, а подібні намети встановлені ще біля “Променя”, на Київському майдані та на вулиці Львівській.

«Азовцям» вдалося з’ясувати номер телефону особи, яка видала агітатором матеріали,  проте на дзвінки ніхто не відповідав.

“Це звичайні виконавці, яким заплатили гроші. Вони навіть не можуть як слід пояснити, хто такий Клименко”, – заначив очільник Цивільного корпусу “Азов. Волинь” Олександр Дмитрук. Він зазначив, що не можна допустити, аби у час, коли бійці гинуть на Сході, на Волині розготала свою діяльність патрія, очільник якої належить до сім’ї Януковича.

Тож далі учасники Цивільного корпусу вирішили з’ясувати із яких мотивів стоять люди й у інших точках “Успішної України”, проте на місці вже нікого не виявилося.

Дмитрук повідомив, що активісти й надалі перешкоджатимуть діяльності агітаторів Клименка, якщо знову помітять таких у Луцьку.