У Луцьку атошник погрожував стріляти в муніципалів. ОНОВЛЕНО

У Луцьку під час демонтажу гаража військовослужбовець погрожував муніципалам та правоохоронцям стріляти на ураження, а власниця незаконної споруди лягала під техніку. Натомість у очевидців події – зауваги до роботи муніципалів.

На перетині вулиці Мазепи, 4 та Куйбишева працівники департаменту, патрульної поліції, слідчо-оперативна група 5 годин намагаються демонтувати незаконно встановлені гаражі.

За словами муніципалів, військовий з Луцька погрожував їм зброєю і заважав демонтажу.

«Учасник АТО, що не мешкає за даною адресою (мешкає на вул. Кравчука) просто взяв у рюкзак АКМ калібру 7.62. Просто відкрито заявив, що стрілятиме на ураження начебто захищаючи право власності, якого немає», – йдеться у повідомленні.

Так, гараж встановили без правоустановчих документів, без дозволів. Зокрема, термін дії рішення дозволу закінчився ще у 2003 році.

«Мотивуючи наявним дозволом на носіння та зберігання зброї, та статусом члена АТО людина може вести в цій країні виявляється прямі погрози… Цікаво, а є параметри носіння зброї? Чи можна то носити у звичному рюкзачкові з полотна? Пані, яка заявляла, що є власником даної конструкції, втрачала свідомість, билася, кусалася, заявляла, що її поливають бензином, лягала під техніку. Через 5 годин погодилась, що демонтаж законний», – розповіли у муніципальній поліції.

З дещо іншого ракурсу про подію розповідає депутат Луцької міської ради, керівник «Народного контролю» Волині Павло Данильчук. Він вважає, що муніципали мали б поводити себе тактовніше щодо учасника війни з Росією та його матері.

«Він мене вранці набрав та повідомив про те, що невідомо достеменно хто розпочав демонтаж гаража його мами і він туди виїздить налаштований рішуче, бо ніц про це не знав. Взяв законно зареєстрований АКС та повідомив при приїзді правоохоронців про його наявність та готовність його застосувати в разі нападу на нього», – розповідає депутат.

«Я теж зразу під’їхав на місце конфлікту. Все вдалось нормально врегулювати. Побратим з мамою погодились на демонтаж гаража і їм пообіцяли знайти інше місце під його встановлення. Тобто в нормальному руслі всі домовились. Але якби я приїхав на 5 хв. пізніше, можливо конфлікт перейшов би в гостру фазу. Прохання до міської влади контролювати подібні знесення, де стикають лобами патрульну поліцію та заведених хлопців з війни, які приїздять з дуже загостреним почуттям справедливості!» – зауважив він.