Поліція розслідує інцидент за участі муніципалів у Луцьку

​У Луцьку поліцейські з’ясовують обставини інциденту на вулиці Мазепи.

Сьогодні Департамент муніципальної поліції Луцької міської ради на офіційній сторінці у соціальній мережі «Facebook» поширив інформацію про те, що на вулиці Мазепи в обласному центрі під час здійснення демонтажу незаконної споруди працівникам муніципальної поліції чинили опір та погрожували, – повідомили у прес-службі поліції області.

Поліція з’ясовує обставини інциденту.

На лінію «102» надійшло повідомлення про вчинення крадіжки із гаража по вулиці Мазепи у обласному центрі. На місце події виїхали слідчо-оперативна група Луцького відділу поліції та працівники управління патрульної поліції Луцька.

Поліцейські з’ясували, що співробітники муніципальної поліції здійснювали демонтаж незаконної споруди, згідно із рішенням Луцької міської ради.

Під час проведення робіт у них виник конфлікт із власницею споруди. На допомогу своїй матері приїхав син який при собі мав травматичну зброю. На місці події поліцейські з’ясували, що чоловік дійсно мав при собі мисливський карабін «МКМ», який зареєстрований у встановленому законом порядку. На момент конфлікту зброя була у неспорядженому стані, знаходилася у спеціальному чохлі та рюкзаку. Чоловік зброю не діставав та нею не погрожував.

Поліція зареєструвала подію у Журналі єдиного обліку заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події. На даний час поліцейські з’ясовують усі обставини інциденту. Триває перевірка.