Луцьк: у пожежі загинула 88-річна жінка

Пожежа, в якій загинула людина, виникла цієї ночі на 6-ому поверсі 9-поверхового цегляного будинку на вулиці Федорова.

Повідомлення про задимлення надійшло рятувальникам о 4:37 ранку, ‒ пише Інформаційне агентство Волинські новини.

До гасіння пожежі залучили 5 пожежних автомобілів та один автомобіль газодимозахисної служби. О 5:12 пожежу локалізували, а о 5:28 остаточно ліквідували. Дим, який виходив з квартири, був настільки густим, що на відстані метра крізь нього вже нічого не було видно.

Зі слів очевидців пожежі, квартира бабусі на 6-ому поверсі, де виникло займання, була повністю захаращена сміттям, яке вона приносила з двору. Сміття, кажуть, було «по груди», в усьому цьому був лише прохід з кімнати в кухню. Через таку захаращеність у квартиру лучанки неодноразово приїжджали служби оперативного реагування.

Начальник чергової зміни ЧСПТ міста Луцька Володимир Краштапук, приставивши пожежну драбину, врятував жінку, яка стояла в диму на балконі 9-ого поверху й благала про допомогу. Спуск драбиною тривав 10-15 хвилин, жінка не могла швидко рухатися, була сильно налякана. На землі рятувальник передав її медикам, які прибули в кареті «швидкої», після цього повернувся в будинок і долучився до гасіння пожежі.

Двоє рятувальників боролися з вогнем, ще двоє ходили по квартирах 6-10 поверхів і закликали людей бути біля вікон, доки не розвіється дим. У будинку повідкривали вікна так званих «сушок», і лише після того, як дим розсіявся, мешканці будинку могли спускатися сходовою кліткою.

Після того, як пожежу погасили, у квартирі на 6-ому поверсі рятувальники виявили труп власниці квартири 1928 року народження. Тіло направили на експертизу.