Луцьк: помер знаменитий музикант-педагог

У Луцьку помер Заслужений працівник культури України, відомий педагог Феофан Щегельський.

У жовтні цього року йому виповнилося б 75 років, ‒ пише Волинь 24.

Феофан Щегельський помер у вівторок, 12 липня, ‒ повідомили у Луцькій музичній школі №1 імені Фридерика Шопена, де він працював викладачем по класу баяна ще з 1963 року. Окрім того він викладав у Волинському державному училищі культури і мистецтв. Очолював Волинську філію Асоціації баяністів та акордеоністів України.

«Наш навчальний заклад втратив досвідченого і висококваліфікованого спеціаліста та мудрого наставника», ‒ йдеться у повідомленні школи.

«Щегельський підготував і випустив у великий музичний світ десятки своїх учнів. Одні з них вже є авторитетними викладачами українських вишів (Андрій Дубій — Національна музична академія України, Віктор Зеленюк — Харківський державний університет мистецтв, Петро Шиманський — кандидат мистецтвознавства, доцент Волинського державного університету, Володимир Рунчак ‒ композитор, диригент славетних оркестрів, твори якого виконують імениті музиканти світу), виконавцями, педагогами волинських музичних шкіл», ‒ писала про Щегельського кілька років тому газета «Волинь-нова».

Фільм про Феофана Щегельського, знятий Волинським телебаченням у 2007 році: