Луцьк: мешканці Відродження не хочуть багатоповерхівки під вікнами

У Луцьку мешканці проспекту Відродження проти будівництва багатоповерхівки під їхнім вікнами – у перспективі новий будинок закриє їм сонячний бік, окрім того вони не бачать місця,  де може бути парковка та інші об’єкти благоустрою новобудови. Тому будівництво просять перевірити на законність та дотримання усіх норм.

 Про це вони повідомили 13 липня під час засідання архітектурної комісії міськради.

Відтак, жителі будинків 53 та 53а стурбовані будівництвом, яке ведуть біля їхніх домів. Адже за проектом там запланована 10-поверхова будівля.

«Люди переживають за те, що перед їхніми вікнами виросте 10 поверхів, що закриє світло», – зазначив депутат Костянтин Петрочук, який разом із іншими депутатами їздив вивчати ситуацію.

Лучани також хвилюються, що через будівництво спиляють дерева, які ростуть поблизу. Є у мешканців Відродження й інші зауваги – мовляв, площа ділянки обслуговування будинку не дозволить влаштувати там парковку для 10-поверхового дому та дитячий майданчик. Тому вони підозрюють, що автівки паркуватимуть у їхніх дворах. Водночас самі мешканці зауважують, що вони не проти побудови будинку, але висотою максимум 2-3 поверхи.

Головний архітектор Луцька Леонід Герасим’юк розповів, що усю документацію по будівництву перевірили  та надали дозвіл. Мовляв, замовник надав усі необхідні документи та накази, тож підстав відмовляти не було.

Проте будівельних робіт зараз не ведуть, бо протестують мешканці сусідніх будинків.

Комісія забажала ознайомитися із документами і у процесі виявила розбіжності у розрахунках площі у декларації та проекті. Тож депутати вирішили детальніше ознайомитися із документами, аби розібратися у ситуації.