Округ №23: поширюють «чорні» листівки

На автовокзалі в селищі Маневичі 10 червня спостерігачі ОПОРИ зафіксували агітатора, який поширював листівки, що містять елементи «чорного піару» проти одного з кандидатів.

Про це повідомляють у Громадянські мережі «Опора».

Так, чоловік, який відмовився представитись, поширював серед мешканців селища листівку формату А4 із зображенням логотипу Радикальної партії Олега Ляшка, а також зображенням кандидата у народні  депутати по виборчому округу № 23 Людмили Кирди. На листівці вказано, що її надруковано на особистому принтері екс-керівника Волинського обласного осередку Радикальної партії Олега Ляшка Володимира Кучера у кількості 1000 штук.

«Закономірним є те, що Людмила Кирда виступає проти спроб легалізації видобутку бурштину, які робить Волинська обласна рада, що полягає у створенні відповідного комунального підприємства, оскільки на ці процеси Людмила Федорівна має свої плани. Каже, що треба діждатися ухвалення закону на всеукраїнському рівні.  Та поки той закон приймуть, старателі намиють, а скупники й транзитери перевезуть в Польщу не одну тонну бурштину. «Континіум», в якому сьогодні фінансові справи йдуть не так добре, як колись, не проти «зайти»  в цей бізнес. І Людмила Кирда – якраз підходяща для цього кандидатура, щоб в інтересах «Континіуму» цей процес контролювати. Тим більше, Кирда ще й свою транспортну компанію має, за допомогою якої можна здійснювати перевозки та реалізацію бурштину за кордоном», ‒ йдеться в листівці.

В агітаційному матеріалі також міститься інформація про те, що Людмила Кирда може представляти політичні інтереси парламентської групи «Воля народу».

«Гідно і чесно пояснює Людмила Кирда, як вона, будучи нардепом, шукатиме гроші на будівництво об’їзної дороги вул. Ватутіна, реконструкцію стадіону «Колос» та спорудження басейну у Камені-Каширському. І скромно мовчить про те, що і стадіон, і басейн вже розпочали облаштовувати за благодійні кошти і аж ніяк не за її лобіювання, а на об’їзну вже виділенні гроші з бюджету різних рівнів», ‒ продовжує думку автор листівки.

За фактом розповсюдження такого виду листівок, за словами кандидата Людмили Кирди, «небайдужі громадяни» викликали представників поліції, які зафіксували порушення, склали протокол і затримали агітатора до вияснення обставин.

Крім того, Людмила Кирда у коментарі Громадянській ОПОРІ зазначила: «Якщо поширюється неправдива, «чорна агітація», то що робити? Треба звертатися в правоохоронні органи. Поліцію викликали люди, яким не байдуже, що відбувається і до тієї несправедливості, що відбувається. Не можна такими шляхами сьогодні робити виборчу кампанію. Ми ж цього не робимо».

Нагадаємо, що згідно з ч. 10 ст. 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України» забороняється розповсюдження завідомо недостовірних або наклепницьких відомостей про партію – суб’єкта виборчого процесу або про кандидата у депутати, недостовірний або наклепницький характер яких встановлено у судовому порядку.

Agitator Lystivka_1 Lystivka_2_zvorot