Нововолинському училищу знову боргують

Нововолинське вище професійне училище знову має заборгованість із зарплатні працівникам за місяць та заборгованість за енергоносії, проте місто відмовляється давати кошти.

Про це 12 липня під час засідання бюджетної комісії облради повідомила головний бухгалтер ВПУ Ольга Щур.

Так, лише за червень заборгованість із заробітної плати становить 990 тисяч гривень, а загалом заборгованість училища ‒ 1 мільйон 246 тисяч. Заборгованість за енергоносії за березень-травень становить майже 2548 тисяч.

Також Ольга Щур повідомила, що училище перереєстрували в Іваничівський район із 30 червня, тож із 1 липня його має фінансувати обласний бюджет. Водночас назву училища змінювати не планують. На зауваження членів комісії, що за вказаний період сплатити кошти мають із бюджету Нововолинська, Щур повідомила, що цього робити не хочуть.

Голова Волинської обласної держадміністрації Володимир Гунчик нагадав, що й раніше була така ситуація, та вдалося її вирішити. Також Гунчик додав, що міністр фінансів Олександр Данилюк повідомляв, що, можливо, із 1 вересня ПТУ знову фінансуватимуть із держбюджету. Проте в обласному бюджеті передбачили 6,1 мільйона гривень на фінансування училища до кінця року.

Зрештою Володимир Боднар запропонував включити Нововолинське ВПУ до фінансування з бюджету області за умови відсутності заборгованості за попередній період.