На 26 липня готують масові провокації, ‒ Парубій

Російські спецслужби стягують до Києва провокаторів, маскуючи їх під учасників мирної хресної ходи.

Про це під час погоджувальної ради у понеділок заявив спікер парламенту Андрій Парубій, ‒ пише Українська правда.

«Кремль всіма силами намагається дестабілізувати ситуацію в Україні, на фронті, на міжнародній арені. Також ворог розробляє плани дестабілізації ситуації в середині країни через створення штучної кризи, заворушення на вулицях. Ми з вами стаємо свідками того, як одна з релігійних організацій, яка має свій духовний центр в країні-агресорі, мобілізує велику кількість своїх вірян та стягує їх до Києва на 26 липня, називаючи це мирною хресною ходою», ‒ сказав він.

«За нашою інформацією Кремль вже підготував сценарій провокацій на 26 липня. До Києва, окрім дійсно мирних вірян, стягуються провокатори із забороненою активістською символікою і символікою країни-агресора. Ми це вже побачили в окремих містах нашої країни», ‒ сказав Парубій.

За його словами, також стягуються послідовники проросійських «так званих казаческих організацій та молодики спортивної статури, які раніше були помічені у рейдерських атаках і провокаціях із захопленням храмів, громади яких добровільно хотіли змінити юрисдикцію і приналежність свого храму».

Він закликав керівництво МВС і СБУ провести «профілактичні бесіди з ініціаторами тих дестабілізаторів‒, щоб не допустити використання імперської символіки і уникнути будь-яких провокацій.