Можливо, не варто очищати місто? ‒ луцькі муніципали

Департамент муніципальної поліції Луцької міської ради займається ліквідацією стихійної торгівлі у місті, зокрема поблизу ТЦ «Гостинець».

Про це йдеться в їхньому дописі у Facebook.

«Дуже часто Інспекторів відділу протидії стихійній торгівлі Ви називаєте «борцями з бабульками”!!! Тож, ці хлопці зараз посилено чергують з 7 до 21-00, для подолання торгівлі з «підлоги» по всьому місту, але на Гостинці особливо. Четвертий день територія очищена дуже важкими зусиллями. Овочі, фрукти, домашня птиця, молоко в петпляшках і все це тут… дивує лише одне… Наші мешканці міста часто-густо стають на захист такому стихійному ринку. Прикро, що свідомість далеко за межами реалій», ‒ розповідають муніципали в дописі.

«От Вам реальна історія минулої п’ятниці: 19-30 накал емоцій між інспекторами та продавчинями з «землі» дійшла до точки кипіння, долучились патрульні, громадськість, перехожі. Молода пані купує зарубаного півника чи курочку з тієї ж «підлоги» в замурзаному поліетиленовому пакеті( +25 тепла). Мої очі опускаються і я бачу муху, яка плідно попрацювала на тушці курятини… тягнусь за телефоном зробити фото… пані уточняє, чи все свіже, бо купує для дитини… акцентую на яйцях мух, що повзають по курятині, роблю фото і понеслось…. ми вороги народу, що псують імідж чесним продавчиням… в цей момент продавець змахнула ту гидоту рукою, полила водою ііі… апогей… молода мама купила тушку птиці… ПИТАННЯ: можливо не варто очищати місто, чергувати, старатись????» ‒ йдеться в дописі.

0000 13592619_1723348074598880_3580682383359106305_n