Волинське підприємство передать військовим автівку

Державне виробничо-торгове підприємство «Волиньфармпостач» передасть  для військової частини пп ВО1106 автомобіль, який переобладнають під платформу та відвезуть у зону АТО.

Про це йшла мова 11 липня під час засідання постійної комісії облради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

Відтак, для спеціального підрозділу військової частини пп В0116 ТОВ «Волиньфармпостач» планує передати автівку, яку використовували для перевезення медикаментів.

«На базі цього вантажного автомобіля планують зробити спеціальну установку для знищення техніки ворога», – розповів директор ДВТП «Волиньформпостач» Михайло Півнюк. Він розповів, що військові мають потребу в автомобілі, який можна використати як платформу. Раніше авто використовували для перевезення медикаментів. Перед транспортування до зони АТО його трохи змінять – заберуть кузов та переобладнають під платформу.

«Ми вже співпрацювали у цьому напрямку. Це не перший автомобіль який ми передаємо на потреби військових», – додав Півнюк. За його словами, переобладнанням машини займуться волонтери.