Екс-директора обласної дитячої лікарні підозрюють в махінаціях

Екс-керівника обласної дитячої лікарні Григорія Ващиліна колектив підозрює у фінансових махінаціях – за час роботи фонду, куди працівники щомісячно перараховували кошти із зарплатні, їм так і не представили жодного звіту про їх використання.

Про це стало відомо 11 липня під час засідання постійної комісії Волиньради з питань соціального захисту,населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства.

Голова комісії Олександр Зінчук розповів, що напередодні надійшло звернення від колективу Волинського обласного дитячого територіального медичного обєднання. До слова, раніше відповідне звернення передали з Управління захисту економіки ГУ НП у Волигнській області в ОДА.

Відтак, у зверненні йдеться про можливі фінансові махінації з боку колишнього директора.

У 1999 році створена Волинська фундація «ЗАХИСТ ЖИТТЯ ДИТИНИ», яку очолював колишній гендиректор Волинського обласного дитячого територіального медичного обєднання Григорій Ващилін. Працівники стверджують, що з 2012 до 2016 року працівники із зарплатні перераховували кошти на рахунок фундацію через бухгалтерію лікарні. Окрім того, кошти вносили й батьки хворих дітей. Проте Ващилін не надав жодного звіту за використання коштів.

У приміщенні, де і на даний час зареєстрована фундація, вона не знаходиться. Проте постійно за час перебування фундації у ВОДТМО оформляли договір оренди, який Ващилін як гендиректор ВОДТМО та голова фундації укладав сам із собою. У зверненні вказано, що останній договір, укладений ще 1 липня 2014 року, не розірваний і досі.

«Крім того, виселяючись із орендованого Волинською фундацією «ЗАХИСТ ЖИТТЯ ДИТИНИ» приміщення у 2016 році Ващилін Г.В. забрав із собою обладнання, яке могло бути  придбане за кошти Фундації та вивіз його у невідомому напрямку», -йдеться у тексті.

Тож працівники зібрали підписи та направили в обларду відповідне звернення, аби депутати прийняли рішення про перевірку господарської діяльності Фундації «Захист життя дитини».

Нагадаємо, у лютому 2016 року Григорій Ващилін звільнився з посади гендиректора медзакладу за власним бажанням.