Луцький нардеп до Тимошенко: «Я не можу поважати ваші маніпуляції»

Народні депутати Ігор Лапін та Юлія Тимошенко влаштували дискусію у студії Савіка Шустера.

Після довгого виступу лідерки “Батьківщини” луцький нардеп зауважив, що поважає її як жінку та сильного політика.

“Але я не можу поважати ваші маніпуляції. Перш за все як в 2007 році я чув ваш спіч, що криза нас омине. Ми всі побачили світову кризу, яка нас зовсім не оминула. Я не сильний фахівець в маніпуляціях з газом, але ціна на газ, підписана вами за 450 доларів, поставила на коліна всю державу”, – висловився він.

Крім того він розповів, що в 2014 році під час засідання РНБО у лютому 2014 року Тимошенко вимагала не випускати солдатів з казарм, а танки з гаражів. “Я не кажу, що ви привели війну. Але в нас забрали Крим і Донбас”, – зауважив Лапін та додав, що у зв’язку з війною падіння ВВП є зрозумілим явищем, адже великі кошти виділяють на військо.

Також він покритикував “Батьківщину” за блокування трибуни, короткочасове  розблокування якої дозволило прийняти ряд законів.

Натомість Тимошенко у відповідь розкритикувала партію “Народний фронт”, у фракцію якої входить Ігор Лапін. Зокрема пройшлася по Арсенію Яценюку та пригадала про корупції скандали, які розкрили в уряді в час керування ним Яценюка.

Крім того вона заявила, що всі звинувачення в її бік, озвучені Лапіним, він прочитав з темників, які йому нібито хтось надіслав. До такого ж докору вдався народний депутат Борислав Береза, якого луцький нардеп теж покритикував.