Луцьк: центр екстреної медичної допомоги просить «свою» землю

Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги не має змоги реалізувати проект, бо земельна ділянка на вулиці Словацького, 28, де розміщується заклад, не є у користуванні центру. Тож на сесії облради депутати розглянуть можливість передачі ділянки закладу.

Про це йшлося 11 липня під час засідання постійної комісії облради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

Під час засідання повідомили, що на земельній ділянці на вулиці Словацького, готують проект, який стосуватиметься станції викликів на 103. Проте Луцька міська рада не дає лікарні дозволу на проведення робіт, адже ділянка зареєстрована за облрадою. Тому в депутатів облради просять рішенням передати ділянку у постійне користування центру – у такому разі лікарня зможе отримати дозвіл на проект.

Члени комісії облради погодилися, що треба рекомендувати сесії передати ділянку у постійне користування, аби дати змогу центру екстреної медичної допомоги розвиватися. Зрештою, питання розглянуть на найближчій сесії облради.