Голова адмінсуду Волині розповів, як накопичив свої статки

Голова Волинського окружного адміністративного суду Олександр Лозовський розповів, звідки у нього дві машини та земельні ділянки.

Про це він розповів у коментарі ВАРу.

Голова суду Олександр Лозовський суддею працює з 2008 року, а адмінсудочолив у 2014-му. З 2001 року займався адвокатською діяльністю. Одружений. Має доньку. Дружина Ірина Лозовська – директорка Волинського обласного ліцею при обласній раді.

Згідно декларації, у 2015-му році, суддя  заробив 202 тисячі 790 гривень, а його дружина – 117 тисяч 223 гривні.

Приблизно сім`я Лозовських за рік заробила 320 тисяч гривень, тобто  щомісячний приблизний  дохід – 25 тисяч гривень.

Має сім`я і кілька земельних ділянок та автомобіль. У власності судді – земельна ділянка в Ківерцівському районі площею 1013 квадратних метри (10 соток), квартира в Луцьку площею 59, 2 квадратних метра (частка з неї – 14, 8 квадратних метра). Дружина  також має земельну ділянку в Ківерцівському районі площею 2765 квадратних метри та житловий будинок площею 292, 7 квадратних метра. Там і проживає сім`я Лозовських. А також у спільній власності мають авто – «Сузукі Грандвітара» 2008 року. Окрім того, Олександр Лозовський користується службовою автівкою «Хюндай Соната».

хюндай-робоча-848x565

Фото службовий автомобіль «Хюндай Соната»

Сума коштів на рахунках в банках в Лозовського – 400. Добровільне страхування – 240, погашення основної суми позики – 72 тисячі 122 гривень, і 1094 гривень – добровільне страхування членів сім`ї.

Варто додати, що в декларації за 2012 рік суддя вказав 3 земельні ділянки. Однієї із них (площею 5 соток) уже немає в документі за 2013 рік. Також у 2012 році Олександр Лозовський мав автомобіль «Тойота Кемрі» 2003 року випуску, а члени його сім’ї – ще й «Деу Ланос».

«Будинок, в якому ми живемо, будували з допомогою наших батьків. Це будинок моєї дружини. Формально це територія Жидичинської сільради, село Липляни. Але вулиця Селищна навпроти – це вже територія Луцька. Вишків», – пояснив посадовець.

Фото будинку Лозовських в Липлянах

Фото будинку Лозовських в Липлянах

Квартира, що вказана в декларації, належить його батькам. Він має лише частку.

«Я написав заяву в Жидичинську сільську раду. І отримав десять соток в Ківерцівському районі, в Кульчині», – стверджує Лозовський.

Автомобіль «Сузукі Грандвітара» придбали у вересні 2008 року,  за місяць до того, як Лозовський став суддею.

«Я знав,  що потім виникатимуть  питання, де я взяв гроші на автомобіль. Тому автівку придбав у вересні, а в жовтні став суддею. На  той час його ціна коливалась в межах – 140-150 тисяч гривень», – запевняє чоловік.

За його словами, за місяць «чистими»  отримує 14-15 тисяч гривень. За посаду голови суду доплачується 10% від заробітної плати. Надбавки до зарплати залежать також від стажу роботи та віку відповідно. Дружина Ірина натомість отримує 5-6 тисяч гривень.

Голова суду запевняє, що у Волинському окружному судді немає так званих одіозних суддів. Та й, мовляв, справи у них переважно такі, що не викликають резонансу.

Щоправда, згадує про справи екс-поліцейських, які поновлювалися на посадах і переконує, що реакція громадськості на це абсолютно нормальна та очікувана. Посадовець переконаний, що в Україні будь-яка система, в тому числі і суддівська, зараз змінюється.