В «УКРОПі» заявили, що не займаються підкупом на окрузі №23

В партії “УКРОП” заявили, що не займаються підкупом виборців. Також додали, що нікому з представників партії чи агітаторів кандидата в народні депутати на окрузі №23 Ірини Констанкевич не давали такого доручення.

Про це йдеться в заяві, яку оприлюднила прес-служба волинського осередку політсили.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що в окрузі №23 нібито агітатори Ірини Констанкевич пропонували гроші за “правильне” голосування. В “УКРОПі” ці звинувачення відкидають.

Публікуємо заяву партії без змін і правок:

 

ЗАЯВА Волинської обласної регіональної парторганізації політичної партії «Українське Об’єднання Патріотів – УКРОП» щодо провокацій у виборчому окрузі №23

Із різних населених пунктів, що знаходяться в межах виборчого округу № 23 від громадян до активу партії надходять повідомлення про те, що протягом останніх двох тижнів невстановлені особи, представляючись агітаторами від «УКРОПу» пропонують мешканцям гроші в обмін на голос за Ірину Констанкевич на виборах народних депутатів України 17 липня 2016 року.

У зв’язку з цим повідомляємо, що ні представники партії, ні члени команди Ірини Констанкевич не займаються такою діяльністю, не надавали доручення іншим особам займатися такою діяльністю та жодним чином не причетні до вищезгаданої ситуації.

Вважаємо такі дії провокацією із застосуванням брудних виборчих технологій зі сторони інших кандидатів в народні депутати України та жалюгідною спробою зменшити кількість прихильників Ірини Констанкевич та партії УКРОП.

Вважаю за необхідне додати, що така технологія вже була застосована опонентами партії УКРОП під час місцевих виборів восени 2015 року у м. Луцьку, коли на ринках міста та в інших місцях невстановлені особи пропонували гроші в обмін на голос за кандидатів від нашої політичної сили.