Розваги для дітей атошників у Луцьку: мультики, ігри, зоопарк

Координатори проекту «Меценати для солдата» ініціювали проведення веселого відпочинку для дітей бійців АТО з Рожищенського району.

На чолі з волонтеркою ГФ «Народна самооборона м. Рожище» Анастасією Стасюк, до обласного центру попрямували Руслан та Тетянка Майструки із Щурина, Ольга Полячук з Навоза, Марія та Олег Боймийструк з Літогоща, Микола та Вероніка Катеринюк, Олена та Святослав Михалюки з Вічинь, Вадим та Оленка Ткачуки з Переспи, Ваня та Андрій Мусії з Щурина, – пише Район.Рожище.

Анастасія Стасюк висловлює щиру вдячність заступнику голови Рожищенської РДА Інні Сергійчук за наданий транспорт та пальне.

День для малечі виявився напрочуд активним та насиченим. Маленьке свято розпочалося із Центру дозвілля і розвитку «Адреналін Сіті», де охочі переглядали мультфільми, ловили нові емоції на батутах і гірках у парку розваг «Лімпопо» та грали у боулінг.

Активіст проекту «Меценати для солдата» Руслан Теліпський зазначив, що вже не вперше вдається організувати таке свято для діток учасників АТО, а бажання продовжувати ініціативу лише зростає.

Окрім розваг в «Адреналін Сіті», діти безкоштовно відвідали зоопарк, познайомилися із патрульними поліцейськими та посмакували піцою у «Тарантеллі».