«Стратегічний резерв»: на Волині діє база, речі якої необхідні для війська

На Волині функціонує база з речами, які два роки тому були вкрай необхідні для українського війська.

Про це в Facebook пише депутат обласної ради Костянтин Зінкевич.

Об’єкт має назву “Волинська обласна база спеціального медичного постачання”.

“Найбільшим відкриттям особисто для мене стало наявність на ній усякого обладнання на мільйони і мільйони по сьогоднішнім цінам, а серед усього 10 900 ліжок Пам”ятаєте, як на КПП 51-ї бригади у Володимирі-Волинському у квітні 2014-го прийшло одночасно 4000 мобілізованих хлопців?!! І їх не було де покласти спати. Не було площ у казармах, бо стальні рейки перекриття між поверхами попередній комдив зрізав, здав на металобрухт, і другий поверх перестав існувати, як такий. Ще були заморозки… І тоді робили подвиги – обдзвонили волонтери усі лісгоспи Волині і протягом доби! стягнули 120 м3 дошок для виготовлення нар для спання в наметах!” – пригадує депутат.

“У 2015-му році від комбрига 14-ї бригади поступила заявка на придбання 1560 ліжок до Волиньради. Тоді у засіданні групи з приводу розподілу більше 2 млн. грн. для армії я брав участь, як волонтер. Дивом вдалося стримати губернатора від подібної покупки. Юра Гусєв, заступник міністра оборони на той час, за кілька днів допоміг знайти в Мінобороновських складах ліжка, передбачені для казарм 14-ки. Якийсь полковник в Міноборони, “слабое звено”, “завтикав”, – розповів він.

“Тобто раз в рік на Волині двічі виникала катастрофічна ситуація в армії із звичайними ліжками (і не тільки), і ніхто не поінформував, не дав, не знайшов ті ліжка, які лежать на складі під носом!!! Причому, років так із 60-х… Я розумію, що це все Держрезерв. Але мобілізація, війна, війна і ще раз війна, це не причина дістати із Держрезерву вкрай необхідні речі? Це не причина взяти відповідальність та ініціативу на себе? А медичного обладнання і перев”язувального матеріалу скільки…” – висловився Зінкевич.

 

13600331_1195888370443353_5648255481816476174_n