Луцьк: запрошують на фестиваль каліграфії

Другий фестиваль каліграфії та шрифту книги відбудеться в Луцьку.

На захід запрошують у «Innerspace» з 10 липня, ‒ повідомляють організатори.

Фахівець у галузі каліграфії та шрифту, який проводить майстер-класи в містах України та за її межами, Кирило Ткачов розповідає, що лучани неабияк зацікавилися цією темою після першого зимового фесту, тому була відкрита школа каліграфії, яка діє і зараз. Такі заходи відбувалися лише в двох містах України – Києві та Харкові.

Фестиваль складається з трьох частин:

1) майстер-класу Олі Протасової зі створення літер з пластиліну (10.07 на цілий день)

2) курсу «Експериментальна каліграфія» (з 11 по 15.07)

3) Лекцій, презентацій, коротких майстер-класів (15-17.07)

Фестиваль можуть відвідати як дизайнери, так і всі зацікавлені, люди без будь-якого досвіду в цій сфері.

Організатори обіцяють найрізноманітніші заходи для учасників із різною підготовкою. Насичена програма реалізовуватиметься протягом восьми днів, паралельно з тим у «Просторі» відбуватиметься виставка, пов’язана з каліграфією та логотипами.

«Щодня нові прописи, нові каліграфічні техніки, а все це для того, аби кожен зміг відшукати власний стиль. П’ять днів буде тривати практичний блок, зокрема Кирило Ткачов разом із каліграфом-експериментатором із Києва Тарасом Макаром проводитимуть курс сучасної каліграфії по 6 годин на день. Лякатися не потрібно – в «Просторі» можна не лише набувати нових знань та умінь, а й вільно займатися своїми справами та пити смачний чай. Наступні три дні – це теоретичний блок (лекції, презентації та майстер-класи. З п’ятниці по неділю програма буде дивувати насиченістю та різноманіттям», ‒ обіцяють організатори.

Вхід платний.