На «Поліське літо» можуть дати 250 тисяч

Фінансування іміджевого для Волині заходу – міжнародного фестивалю «Поліське літо з фольклором» – пропонують збільшити зі 100 до 250 тисяч гривень.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму, – пише інформаційне агентство Волинські Новини.

Начальник управління культури облдержадміністрації Валерій Дмитрук повідомив, що у проекті Регіональної програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини у лютому вказувалася сума у 100 тисяч гривень на проведення фестивалю «Поліське літо з фольклором». Наразі рішенням депутатів фестиваль перенесли з 2017 на 2016 рік.

Зі слів посадовців, департамент фінансів та управління культури ОДА підтримують заявку на 100 тисяч гривень однак у проекті змін до програми, який підготувала Ірина Констанкевич, вказано 250 тисяч.

Голова комісії Петро Савчук зауважив, що фестиваль є іміджевим для Волині заходом та «родзинкою», яку потрібно підтримувати.

У підсумку, члени комісії рекомендували підтримати пропоновані зміни.

Нагадаємо, що нещодавно депутати Луцької міськради передбачили 57,8 тисячі гривень у відповідній міській програмі на проведення фестивалю.