На Євро-2020 також буде 24 команди

Успішний виступ на цьогорічному чемпіонаті Європи з футболу збірних “малих футбольних країн”, як Уельс і Ісландія, підтверджує, що новий формат європейського турніру за участю 24 команд був вдалим рішенням.

Таку думку висловив на зустрічі з журналістами виконавчий директор по заходам Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) Мартін Каллен, – передає УНН.

“Було багато хвилювань, що новий формат не спрацює, але все вийшло. Ми навіть побачили, як дві команди пройшли далі, ніж будь-хто міг повірити. Це добре для футболу, для вболівальників”, – сказав він.

За словами Каллена, для любителів футболу з невеликих країн, національні команди яких раніше не знали великих успіхів на міжнародній арені, навіть вихід в стадію плей-офф європейської першості став знаковою подією.

“Це дає людям велику надію, особливо в таких країнах. Ще більше дітей почнуть грати в футбол, і я думаю, це теж відмінно”, – додав він.

Відповідаючи на питання про подальші перспективи нового формату Євро, Каллен визнав, що в УЄФА поки не загадують на дальню перспективу.

“В даний момент ми залишаємося в форматі 24 команд, який добре себе зарекомендував. Що буде після 2020 року, ми поки не думали”, – зауважив він.