Луцький волонтер просить впізнати «шахраїв»

Луцький волонтер, координатор проекту «Меценати для солдата» Руслан Теліпський просить допомогти впізнати «шахраїв».

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Допис подаємо без правок та змін:

«Шановні друзі – допоможіть будь ласка зідентифікувати даних осіб, що на світлинах – котрі біля АС-1 розводять людей на гроші! Вони нібито спочатку даруючи пробники парфумів – а потім наздоганяють і вимагають гроші. Вчора мав необережність повестись на цих «комерсантів», але їхня безвідмовна схема вчора зі мною дала великий збій. Вважаю, що варто прочитати аби самим бути обачнішими і не потрапляти на гачок малих шахраїв у майбутньому, а також порадити як діяти далі.

Коротко про сам вчорашній інцидент: йдучи заклопотаним через АС-1 до варшавського ринку по своїх термінових справах до мене ніби за допомогою привітавшись звернулась молода дівчина, яка стояла з хлопцем з наступним питанням: «Добрий день. Чи ви знаєте де є Порт Сіті?». Я по своїй доброті подумав що пара потребує допомоги і не знає як пройти. Я сказав що знаю і зупинився біля них аби підказати дорогу. Натомість мене відразу сповістили, що саме там на 3-му поверсі сьогодні відкрився салон парфумерії і з приводу такої події вони вирішили подарувати мені 2 пробника – говорячи ці слова дівчина мені швиденько тицьнула їх у руку. Я подякував і спробував піти далі по своїх справах – але пара швиденько мене наздогнала і почала вимагати гроші – я казав «раз це подарунок, то платити не зобов’язаний і тепер принципово не буду».

Відразу підбігла їхня головна аферистка (у білій куртці – звати Таня) і почала вульгарно говорити і ще дужче вимагати кошти – я зрозумів, що це ніяка не благодійність а чистої води розвод на гроші. Я відмовився оплачувати, йдучи далі. Тоді ця Тетяна (великий спец і загартований психолог з розводу) заявляє, що я щойно вкрав ці пробники у цієї пари і в неї є багато свідків (як потім з’ясувалось ця компанія налічувала як мінімум 6 осіб). Зазвичай у таких ситуаціях, коли люди так як я потрапляють на гачок – це найдієвіший спосіб якщо не отримати гроші за свій втюханий товар, то бодай було 100% гарантією, що дані пробники повернуться назад до їхніх попередніх горе-власників. Я відразу зрозумів всю суть маніпуляцій і щоб не гаяти час викликав патрульну поліцію.

Не буду забирати ваш час розповідаючи інші подробиці, які ця Тетяна постійно вигадувала патрульним: і що я хвора людина, і що вони ці пробники мені подарували – а найгірше те, що вона почала погрожувати та шантажувати, що якщо я не відмовлюсь від написання своєї скарги – то вона зараз напише зворотню заяву про те, що я її побив. Благо наряд патрульної поліції сказав їй, що зараз відразу поїдемо знімати побої і за подачу неправдивих свідчень з такими звинуваченнями вона може отримати вже не адміністративну а кримінальну відповідальність. А те, що ця ситуація відбувалась біля АС-1, де можна переглянути всю ситуацію з камер відеоспостереження її привело остаточно до тями.

Отож я чекаю і готуюсь до розгляду моєї заяви в міліції по суті щодо даної групи осіб, що мають на моє переконання всі ознаки шахрайської діяльності. Маю прохання – якщо ви знаєте даних осіб – будь ласка повідомте мені про це! А також якщо серед моїх друзів та знайомих є особи, котрі на жаль також стали жертвами даного виду шахрайства – зголосіться аби об’єднати спільні зусилля і покінчити з таким нечесним бізнесом. Також шукаю адвоката та друзів-фахівців, які би мене проконсультували на подальші кроки. Репост вітається».