У Луцьку плели маскувальну сітку для бійців

Лучани плели маскувальну сітку, яку потім відправлять українським військовим на передову.

Так, протягом дня 7 липня охочі допомогти українським бійцям, біля Волинської обласної бібліотеки для юнацтва плели маскувальні сітки, – повідомляє інформаційне агентство Волинські Новини.

«Вперше беру участь у такій акції. Подобається, що і навколо мене багато небайдужих людей. Вважаю, що кожен має в силу своїх можливостей, допомогти нашим хлопцям на сході», – зазначив луцький інженер Олександр.

«Побачили оголошення в соцмережі. Ми вже вдруге на такій акції. Прийшли із подругою Олександрою, щоб допомогти», – розповіла учениця загальноосвітньої школи №20 Валерія.

«Вважаю, що потрібно допомагати країні, нашим воїнам. Не байдики бити, а щось робити конкретне, щоб підняти дух нашим хлопцям в АТО», – зауважив луцький студент-випускник Євген.

«Не зважаючи на те, що сьогодні не дуже сприятлива погода, до нас все-таки прийшло дуже багато людей. Тішимось, що у нас є небайдужі люди та патріоти. Адже, те, що люди затратили по півгодини свого вільного часу, стало хорошим вкладом у спільну справу. Матеріалом нас забезпечили волонтери із «Самооборони Волині», потрібні були тільки робочі руки. Одночасно з сіткою діти плели патріотичні браслетики. Вони стануть своєрідними оберегами бійцям на сході. Дякуємо всім небайдужим і чекаємо на вас в нашій бібліотеці», – розповіла директор бібліотеки Алла Єфремова.