Справа заступника голови Ківерцівської РДА – в суді

Справу щодо отримання хабара екс-заступником голови Ківерцівської райдержадміністрації Сергієм Третяком правоохоронці скерували до суду у травні цього року.

Підготовче засідання сьогодні відбулося у Луцькому міськрайонному суді 7 липня, – пише ВолиньPost.

Нагадаємо, 18 січня цього року працівники СБУ спільно з Національною поліцією та прокуратурою затримали на хабарі заступника голови Ківерцівської райдержадміністрації Сергія Третяка.

Чиновник вимагав у представника одного з товариств з обмеженою відповідальністю та отримав гроші в сумі 40 тисяч гривень за надання переваги в тендері на постачання пально-мастильних матеріалів.

Посадовця правоохоронці затримали «на гарячому». Гроші вилучили. Третяку оголосили про підозру в скоєнні злочину, передбаченого частиною 3 статті 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Крім того, під час досудового розслідування правоохоронці з’ясували, що до махінацій причетна і його дружина – депутат Ківерцівської райради Тетяна Третяк. Жінці оголосили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 5 статті 27 (Види співучасників), частиною 3 статті 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального Кодексу України.

За клопотанням обвинувачених, справу намагалися перенести в Ківерцівський районний суд. Мотивували таке прохання тим, що інкримінований органом досудового розслідування злочин вчинений за його місцем роботи, зокрема в приміщенні Ківерцівської РДА. Крім того, свідки у цьому кримінальному провадженні також працюють та живуть у вказаному населеному пункті.

Суддя В’ячеслав Покидюк клопотання задовольнив. Проте пізніше це рішення суду оскаржив прокурор в Апеляційному суді Волинської області. Тож справу повернули на розгляд в Луцький міськрайонний суд.

Перше підготовче судове засідання у справі не відбулося – захворів один із захисників обвинувачених, тож справу перенесли.

До слова, обвинувачені виступають проти фотозйомки в судовому засіданні.