Нововолинськ: обіцяють сучасний спортивний майданчик

Майданчик із сучасним покриттям до 1-го вересня 2016 року планують побудувати для НВК «Нововолинської спеціалізованої школи №1».

Про це йшлося 6 червня під час засідання постійної комісії з питань транспорту, зв’язку, комунального господарства та будівництва, регулювання земельних відносин, ‒ пише Буг.

Депутати розглянули питання щодо надання дозволу на розробку спортивного майданчику для НВК «Нововолинської спеціалізованої школи №1».

Планується збудувати новий майданчик із сучасним покриттям до 1-го вересня 2016 року. Для початку реалізації проекту потрібно максимально збільшити територію, хоча б на 7 доступних метрів. Адже в плані проекту закладена розробка футбольного міні-поля, яке має відповідні вимоги. Також буде прокладено три бігові доріжки, встановлено вуличні тренажери та проведено освітлення. Знаходитиметься майданчик на балансі управління освіти, а доглядати за ним буде перша школа та будинок спорту.

По закінченню реалізації проекту вирішуватимуть питання щодо відеоспостереження та чи буде спорткомплекс загальнодоступним.