На Волині вилучили 6 тонн підпільного спирту

Фіскали на території гаражного кооперативу в Луцьку виявили незаконний цех із розливу спирту та виготовлення горілчаних виробів.

Про це повідомив начальник слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Волинській області Юрій Діденко, – пише ВолиньPost.

«Упродовж 5-6 липня працівники податкової міліції Волині на підставі ухвал Луцького міськрайонного суду провели санкціоновані огляди гаражних приміщень. Під час цих заходів виявлено та вилучено 30 пластикових бочок ємністю по 200 та 220 літрів, що були повністю заповнені прозорою рідиною з характерним запахом спирту та 3 пластикові пляшки ємністю 5 літрів, заповнені рідиною з аналогічним запахом спирту, загальним об’ємом – 6255 літрів, орієнтовною вартістю – 845 тисяч гривень», – розповів Юрій Діденко.

Окрім того, під час огляду з’ясувалося, що в гаражних приміщеннях зберігається готова до реалізації фальсифікована алкогольна продукція. Зокрема, правоохоронці вилучили понад 100 літрів горілчаного фальсифікату, що був розлитий в каністри і готувався для подальшої реалізації на території Волинської області.

Загальна вартість вилучених підакцизних товарно-матеріальних цінностей орієнтовно становить 854 тисячі гривень.

Правоохоронці встановили причетних до незаконної діяльності. За результатами розслідування їм повідомлять про підозру за статтею 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).

На цей час вирішується питання про призначення судових експертиз.

Триває досудове розслідування.