Луцьк: покарали чоловіка, який напав на патрульного

Луцький міськрайонний суд виніс вирок чоловікові, який після затримання напав на патрульного поліцейського – порушник відбуде дворічне покарання у Городоцькій виправній колонії.

Вирок озвучили 6 липня.

Порушника затримали за хуліганські дії біля кафе «Зося» – чоловік разом із другом, за свідченням охоронців, після вживання алкоголю розпочали бійку. Після прибуття патрульних чоловік продовжував вживати нецензурну лексику, погрожувати та штовхати поліцейських. Його затримали та доставили до міськвідділу.

У відділі під час оформлення патрульним документів чоловік наблизився до поліцейського та завдав удару головою в обличчя, втрапивши у губу. Поліцейські поклали порушника на землю, після чого той перестав пручатися.

Кримінальне провадження відкрили за частиною 2 статті 345 кримінального кодексу України – умисне заподіяння працівнику правоохоронного органу тілесних ушкоджень.

До слова, місьрайонний суд напередодні розглядав справу цього ж порушника за хуліганські дії. Раніше чоловік вже ігнорував засідання по “криміналі”.

Тож після вивчення матеріалів справи, доказів та заслухловування свідків суд ухвалив засудити порушника до двох років перебування у виправному центрі.