Головні вихідні серпня: як відзначить Луцьк

У Луцьку розпочали підготовку до відзначення 25-ої річниці незалежності України, Дня Державного прапора України та Дня міста.

Ці свята, як відомо, відзначають 23 та 24 серпня.

Міський голова Микола Романюк підписав розпорядження, в якому заплановані підготовка до святкування та заходи в ці дні.

Так, традиційно до 23-24 серпня місто чепуритимуть – прибиратимуть та впорядковуватимуть. Окремо в документі згадано про поновлення дорожньої розмітки.

Щодо заходів, які відбуватимуться в святкові дні, то на 23 серпня запланували: церемонію підняття Державного прапора України та прапора міста Луцька перед міською радою та велопробіг.

На 24 серпня організовують: громадську акцію «Українська вишиванка», Кобзарське Віче, фестиваль дзвонового мистецтва «Благовіст Волині», фестиваль меду, фестиваль «Місто розваг» та інше.

Протягом 20-24 серпня відбудуться міжнародні турніри з футболу серед ветеранських команд та юнацтва; шахово-шашковий турнір; відкритий чемпіонат міста з веслувального двоборства на байдарках і каное; чемпіонат міста Луцька з дворового футболу;  відкритий турнір з боксу; відкритий кубок міста з паркового волейболу; театралізовані екскурсії містом; дитячі розваги та конкурси малюнків; волонтерські акції та дитячий квест «Я – лучанин, я – лучанка»; ярмарок книги, ярмарок виробів декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва на Театральному майдані та  вул. Лесі Українки; святкові концерти за участю творчих колективів закладів культури та освіти у мікрорайонах міста.

Також відбудеться змагання силачів. Їх запланували на 20 серпня.

Крім того започатковується спільно з філією НТКУ «Волинська регіональна дирекція» телепроект «Я люблю своє місто».