До мерії Луцька – аж три петиції про дерева

Відразу дві петиції щодо збереження дерев на вулиці Лесі Українки та одну  стосовно збереження зелених насаджень взагалі по місту зареєстрували на сайті електронних петицій.

Так, авто першої Ірина Носова пише: “Досі питання варварського знищення дерев по вул. Лесі Українки лишається відкритим. Знищуються дерева з історією. Дерева не в аварійному стані, нормально підрізані, не створюють небезпеки сухим ломаччям. Ці чудові липи створюють атмосферу ЦЕНТРАЛЬНОЇ вулиці міста, а про захист від пилюки і полудневого сонечка навіть не згадую. Схаменіться! Це ж наше місто і нам тут жити і дихати! Не все вимірюється в грошах і “відкатах” на нові деревця, яким треба десятиліття, щоб вирости до стану наявних!”.

Під її петицією наразі є 40 підписів.

Автор другої Анастасія Губій малослівна: “Заборонити зрізування дерев по вул. Лесі Українки згідно із планом реконструкції міста. Прохання залишити існуючі дерева”.

Не багатослівний ініціатор третього звернення Михайло Бабенчук: “Вимагаємо створити реєстр зелених насаджень міста Луцька та заборонити їх знищення без окремого рішення Луцької міської ради по кожному дереву”. Під його петицією 118 підписів.