Як українці економлять на відпустках

Туристичні тенденції, що склалися в нашій країні з початком дестабілізації політичної та економічної ситуацій, в цьому році залишилися практично незмінними. Велика частина населення країни все ще змушена економити на повноцінний відпочинок.

Як зазначає майданчик skidochnik.com.ua, який збирає дані про акції та знижки на товари і послуги, цього літа найбільшої уваги українського споживача завоювали готелі, які знижують ціни на проживання. Наші туристи почали розуміти, що таким чином готелі заповнюють всі свої номери і вони не простоюють порожніми. В результаті, вартість проживання може бути істотно знижена аж до 50%.

Варто зазначити, що кількість днів на курортах скоротилося практично в 2 рази: з 10-14 до одного тижня.

Якщо проаналізувати рейтинг популярності українських курортів, стає очевидним, що лідируючі позиції в ньому займають ті, що пропонують недорогий відпочинок, доступний бюджетному туристу. Найпопулярніші акції на відпочинок на море в причорноморські готелі і бази Затоки і Коблево, а також Кирилівки на Азовському морі.

Крім цього, підвищеним попитом користується відпочинок в українських Карпатах. Перевагою літнього відпочинку в горах є значною зниження цін на проживання, оскільки основний наплив туристів регіон отримує в зимовий період. Туристи, які втомилися від занадто людяних пляжів і невідповідності ціни з якістю морських курортів, почали надавати перевагу спокійному відпочинку в горах.

Що стосується жителів столиці України, можна відзначити, що тут чітко простежується тенденція підвищення попиту на недорогий відпочинок під Києвом і в найближчих областях. Вибираючи заміський відпочинок, туристи економлять на вартості і часу проїзду, однак можуть дозволити собі більш якісний та комфортний відпочинок з цілим комплексом послуг.

Відпочинок за кордоном залишається за межами доступності для більшої частини населення України, однак поступово збільшується попит на пропозиції по «гарячих путівках». Таким чином відпочити в Туреччині в травні можна було вже в межах 500 дол, що є на 40% менше, ніж в минулому році.

В цілому, українці поступово звикли відпочивати більш бюджетно, ніж це було кілька років тому і підходять до питання відпочинку більш раціонально.