Волинь: «кіборгу» шукають гроші на лікування

Волинському «кіборгу», бійцю 80-ої бригади Андрію Луцику збирають кошти на лікування.

Чоловік отримав поранення в Донецькому аеропорту. Вже переніс чотири операції, на черзі ще, як мінімум дві. Щодня на лікування для бійця потрібно майже тисяча гривень, ‒ йдеться в сюжеті Громадського.Волинь.

У родини грошей немає. Активістка Волинського координаційного центру допомоги бійцям АТО Інна Голдованська розповіла, що волонтери оголосили збір коштів, аби допомогти бійцю. Нині вони організували благодійний аукціон у соцмережі Facebook, на якому продають речі та одяг. Усі кошти перерахують на лікування «кібогру».

«Це сумно, що бійці, які пройшли всі вогневі точки, наразі не можуть пролікуватися та допомогти своїй родині. Я думала, як можна допомогти цій людині. В мене мама займається рукоділлям і в нас вдома є багато в’язаних серветок і я вирішила частину з них віддати на благодійність, щоб назбирати кошти на лікування Андрія. Також я створила групу у Facebook для допомоги Андрію Луцику, в якій на аукціоні продаються різні речі. Група є відкритою. Долучайтесь, допомагайте», – каже волонтерка Наталія Гнітецька.

Нагадаємо, Андрій Луцик – воїн 80-ої бригади, доброволець, отримав важкі обмороження рік тому в Донецькому аеропорту. Внаслідок обмороження в бійця руки і ноги втратили чутливість та частково рухливість. Андрію діагностували хворобу Рейна, він переніс 2 операції з розблокування судин та видаленню ребер в декілька етапів.

Ліва рука після операції (в вересні 2015 року) так і не почала функціонувати. На 3-й операції в ліву руку вживлено електростимулятор. Андрію 38 років. Має 2 дітей, хлопці (12 і 14 років), дружина працює в дитячому садочку. Пройшов Ласточкино, Піски, Водяне. З 27 грудня по 27 січня захисник Донецького аеропорту.

картка «Приватбанку»:

№ 5168 7572 6871 6919 (дружина бійця Луцик Наталія Миколаївна). Наталка Луцик.