У Луцьку збирають підписи проти «донецьких» виборів

У центрі Луцька депутати Волиньради від «Самопомочі» Костянтин Зінкевич та Олексій Панасюк збирають підписи під листом про заборону підтримання проведення виборів та надання особливого статусу тимчасово окупованим територіям, який адресують волинським нардепам.

Збір підписів розпочали 6 липня.

«Ми збираємо підписи проти виборів на окупованому Донбасі і Луганщині», – повідомив депутат облради від «Самопомочі» Костянтин Зінкевич. Він разом із колегами пропонував перехожим підписати лист на підтримку заборони голосування за антиукраїнське рішення про проведення виборів на окупованих територіях Донецької та Луганської областей та надання особливого статусу окремим районам Донецької та Луганської областей.

Звернення адресують волинським нардепам Ігорю Гузю, Ігорю Лапіну, Степану Івахіву та Сергію Мартиняку.

«Ми звертаємося до народних депутатів від Волині, щоб вони 14 липня не проголосували чи не просто не прийшли на голосування… Цей закон не можна підтримувати», – каже Зінкевич. Він вважає, що війна може закінчитися за двох випадків – або капітуляція, або ж перемога. А поки на Донбасі є російські війська, вибори там проводити не можна.

За годину активісти зібрали близько 10-ти сторінок підписів. Ініціативу ще вчора розпочали у Володимирі-Волинському та планують поширювати по всій Волині, щоб зібрати якомога більше підписів.

За словами Зінкевича, сьогодні відбувся круглий стіл, на якому запропонували іншим патріотичним силам допомогти збирати підписи, проте долучилися лише кілька людей.

Згодом ці листи передадуть волинським нардепом із надією повпливати на їх рішення.