Розповіли, як у Луцьку працюють з переселенцями та атошниками

У рамках роботи територіального центру надання соціальних послуг Луцька працівники центру допомагають переселенцям та родинам бійців АТО ‒ за допомогою звернулося понад 20 людей із цих категорій.

Про це 6 липня під час засідання виконкому повідомила директор територіального центру соціального обслуговування Луцька Галина Шептецька.

За її словами, серед повноважень центру ‒ й допомога внутрішньопереміщеним особам та учасникам АТО і їхнім родинам. Щодо осіб, які переїхали із зони проведення антитерористичної операції, то за першу половину 2016-го року за допомогою звернулося лише 6 таких осіб. Це значно нижчий показник у порівнянні із двома попередніми роками. Цим людям надавали безплатне харчування, послуги перукаря, пральні та послуги соцпрацівника для однієї особи вдома.

У рамках програми підтримки учасників АТО та їхніх родин батьків 3 військовослужбовців соцпрацівники центру обслуговують вдома, послугами юриста чи психолога користується 6 осіб. Ще 4 особи звернулися додатково для того, щоб користуватися тренажерами у фізкабінеті. Ще дві особи користуються відділенням соціально-медичних послуг та відділенням соціально-побутової адаптації – 6 осіб.

Шатецька додала, що 16 членів АТО включені до списку на забезпечення дровами на наступний опалювальний період. Загалом же за півроку роботи центр для 42233 людей надав 157 тисяч послуг.

Окрім того, згодом повідомили, що, згідно з новими вимогами, виплати для переселенців здійснюватимуть після призначення їх відповідними комісіями.