Луцьк: затвердили парковки для таксистів

У Луцьку затвердили Положення про організацію мережі стоянок таксі та порядок користування стоянками таксі у місті, тож відтепер облаштують мережу стоянок таксі.

Відповідне рішення прийняли 6 липня під час засідання виконкому.

Положення затвердили, аби привести нормативно-правову базу в галузі автомобільного транспорту в місті Луцьку відповідно до вимог чинного законодавства. Окрім того, таким чином мають забезпечити безпечне, якісне й ефективне перевезення пасажирів, а також координацію роботи перевізників таксі, контроль за їхньою роботою, утримання в належному стані мережі стоянок таксі.

Отож, тепер право на користування облаштованими стоянками таксі в місті мають перевізники таксі та суб’єкти господарювання, які надають інформаційно-диспетчерські послуги (ІДП), які уклали договори на право користування стоянками таксі і сплачують за право користування стоянками відповідно до укладеного договору.

Обсяг плати за користування стоянками встановить КП «АвтоПаркСервіс», яке є надавачем послуг.

Протягом місяця замовлять проекти облаштування стоянок таксі. Згодом стоянки обладнають дорожніми знаками та дорожньою розміткою та здійснять благоустрій стоянок. За словами заступника міського голови Сергія Григоренка, забезпечать фіксовані стоянки, прибирання та утримання територій.

Проект рішення він назвав компромісним, адже іноді таксистам доводилося поступатися парковкою, якщо міська влада не могла дозволити облаштування парковок у певних місцях. Член виконкому та голова асоціації перевізників Сергій Романчук у голосуванні участі не брав, аби запобігти конфлікту інтересів.