Любомль: стадіон перетворюється на руїну

Спортивний стадіон Любомля вже давно потребує не лише ремонту споруд, але й облаштування території загалом. Однак поки що в районній раді не можуть знайти коштів на це.

Про це пише Кордон.

На стадіоні “Колос” щотижня відбуваються турніри, чемпіонати, змагання різного рівня, тренування і дорослих, і дітей. Сюди приходять побігати чи пограти у футбол навіть працівники міськради, депутати райради, члени Спілки ветеранів та учасників АТО “Миротворець”, журналісти, ліцеїсти тощо.

Стадіон був споруджений ще в 1960-х роках. Хоча подібні зводили колись в багатьох районних центрах, однак у Любомлі він особливої відмінної кострукції. Між іншим, в деяких районах добротного стадіону взагалі нема.

На недавно розфарбованих в кольори державної символіки стінах стадіону вже з’явилися варварські написи. Більше того, на фоні українського прапора, лайливими висловлюваннями жителі Любомля борються із сепаратизмом, розповідають про кохання та навіть публікують тексти зі шкільного підручника англійською мовою.

Накриття центральної будівлі в окремих місцях вже пошкоджене. Металеві опори почали ржавіти.

Наче килимом, встелена соняшниковим насінням та обгортками від напівфабрикатів підлога. Деінде цемент вже розсипається, тож утворюються ями.

Не краща ситуація й на дерев’яних лавочках для вболівальників. Люди забувають не лише про заборону розпивати спиртні напої в таких місцях, а й не зважають навіть на елементарні речі – прибрати за собою.

Надвірні споруди стадіону також треба відремонтувати та пофарбувати. У стінах є діри, в які й голову запхаєш. Душову та санітарну кімнати взялися вже лагодити.